Patrycja Gross, wójt Gminy Stargard, zaprasza na wernisaż prac powstałych podczas Zimowego Pleneru Malarskiego. Plener odbył się w lutym w świetlicy wiejskiej w Tychowie i trwał 7 dni. W tym czasie uczestnicy rozwijali umiejętności malarskie, tworząc prace prezentowane na wystawie.
Wystawa będzie udostępniona od 21 maja i będzie prezentowana przez cały miesiąc na II piętrze Urzędu Gminy Stargard. Wernisaż zaplanowano na 21 maja o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stargard.
Organizatorzy informują, że ekspozycja ma charakter prezentacji dorobku uczestników pleneru i jest okazją do zapoznania się z ich pracami. Szczegóły dotyczące godzin zwiedzania można uzyskać w Urzędzie Gminy Stargard.
Powiązane
Przeczytaj też:
- Dwóch kierujących zatrzymanych w powiecie stargardzkim za prowadzenie pojazdów po alkoholu W miniony weekend policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oraz dzielnicowi z...
- Archiwum Państwowe w Stargardzie ponownie uczestniczy w Nocy Muzeów — zwiedzanie dawnego Arsenału i magazynów archiwalnych Archiwum Państwowe w Szczecinie Oddział w Stargardzie zaprasza mieszkańców Stargardu...